Odhalte na webináři s Káťou Dolenskou:

3 tajemství, jak mít v jakémkoliv věku mladistvou pleť bez vrásek (i bez plastik a operací)

Záznam bude k dispozici už jen:

PŘEHRAJTE SI ZÁZNAM VYSÍLÁNÍ SE ZVUKEM 🔈

(K přehrání přenosu je potřeba výše potvrdit souhlas s ukládáním cookies u video přehrávače)

Vysíláním vás provází

Káťa Dolenská

zakladatelka Anti-age summitu a Jogamaniak.cz

Před lety jsem si slíbila, že všechno, co dělám, dělám tak, aby mi to přinášelo radost. Tímto předsevzetím se snažím řídit. Každou aktivitu (včetně povinností) se snažím dělat tak, aby mi přinášela radost. Ano, někdy je to výzva, ale výsledek stojí za to. 

V době, kdy jsem sama sobě skládala slib, jsem ještě neposlouchala svoje tělo, ani duši. Dokázala jsem hlavou prorážet zeď, nevnímat bolest ani žízeň nebo hlad. Doslova jsem žila prací a vyděláváním peněz. Hnala jsem se... už nevím, za čím. Takové zacházení si mé tělo, ani já sama nezasloužili. Organismus čím dál hlasitěji volal po nápravě. Musely mi doslova vypadat vlasy, abych začala něco měnit.

Během týdne jsem změnila celý dosavadní život. Odešla z projektů / práce, opustila přítele, odstěhovala se do jiného města, atd. Dokázala jsem jen být a brečet. Nevěřícně koukat na ten papír, kde psali, že nikdy nebudu mít děti. 

Čas plynul a i u mě duši léčil. Hormonální jóga mi vrátila smysl života. Po měsíci cvičení tělo vykazovalo viditelné uzdravování. I vlasy začaly rašit v místech, kde byla holá pleš. Hromonální jóga mě zachránila. Děkuji! Zázrak, kterými dopřála jsem se rozhodla sdílet s dalšími. Stala se hlavním motivem pro změnu profesního směřování. Takový zázrak si prostě nemohu nechat pro sebe. 

Józe se věnuji přes 15 let v roli cvičky, která si chodila protáhnout, uvolit tělo i hlavu. Před lety jsem se zamilovala do Obličejové jógy, která pomohla mé babičce rozpohybovat tváře po mozkové příhodě a mě zbavila pigmentových skvrn.  Propadla jsem Hormonální jógové terapii, která uzdravila moje tělo mi dala miminko. Nadchla jsem se pro smích bez důvodu, pro Jógu smíchu. Nyní jsem nadšená z přínosů antistresových technik a míru Hatha jógy. Stále se vzdělávám, jdu hlouběji a hlouběji. Dinah mi říkala "my smiling". Obdivuji moudrost východního učení. Aktuálně procházím Výcvikem fyziologických omlazujících technik inspirativní dámy z Ukrajiny, Oxany Bati. Její učení se opírá o biomechaniku, biodynamiku a kraniosakrální rytmus těla. Věřte mi, máte se na co těšit.

Stala se ze mě milovnice a požitkářka života. Po probuzení se směju do zrcadla, s hormonální jógou vítám den, dceru rozesmívám cvičením obličeje, během dne se kývu v bocích, zpívám, tančím, rozesmívám okolí… Užívám si pocit, že cítím své tělo, o každé buňce vím. Doslova stále se dotýkám. Přeci jen, v dlaních každý máme více jak 2500 léčivých receptorů, tak proč je mít v kapse? Celý den mě provází blažená spokojenost, že život je pro mě zázrak, zábava. A když mám své propady, děkuji za ně, protože vím, že zase bude líp.

Ráda svoji radostí rozproudím a navrátím vitalitu, mládí do života i vám.